DOBRÝ DEN, MĚSTO!

DOBRÝ DEN, MĚSTO!

Anglicky, německy, francouzsky, slovensky, ale především česky budete moci přivítat tradiční oslavy dne města, které se v letošním roce uskuteční v sobotu 16. června od 14:00 hod. v areálu bývalého koupaliště ve Studénce, a že to bude mejdan roku, tak o tom prostě žádná!!!
Takže co nás čeká a nemine: den přivítáme prostřednictvím vystoupení místních talentovaných žáků a žáčků, tanečníků a tanečnic, ano těšit se můžete na místní organizace a spolky. Následující hodinka bude patřit těm nejmenším a všem, kteří mají rádi pohádky a neotřelý humor pražského divadla Krapet, kteří s sebou přivezou Příhody včelích medvídků. Opět za Vámi přijedou kamarádi, které již dobře znáte a máte je prostě rádi, takže i letos nebudou chybět Klauni na volné noze. No a co by to bylo za oslavy bez trochu – v našem případě hodně muziky: na tu pravou lení zábavu nás naladí kapelka Tulejbus, která se zrodila ve Studénce, ale má za sebou i vystoupení v rámci Colours of Ostrava. Pokračovat budeme ve velkém stylu. Od slovenských sousedů za námi dorazí Martin Harich, zpěvák, kterého můžete dobře znát jak z rádií, TV, ale také festivalových pódií.

A co večer? Ten bude patřit snad těm největším showmanům v Česku. Pro jejich vystoupení jsou typické originální kostýmy, taneční kreace, super show a především úžasná hudba, ano je to tak… jsou to oni. Večer nebude patřit nikomu jinému než hudební skupině MONKEY BUSINESS.

Ale to zdaleka není vše!!! Víme, že si rádi hrajete a jen tak dovádíte, takže ani letos nebudete ochuzeni o bláznivé zábavné atrakce. Po loňském nesmělém oťukávání si to i letos rozdáme v pravém nefalšovaném turnaji. Ano, ano, i letos si začutáte v LIDSKÉM STOLNÍM FOTBÁLKU. Turnaj to bude vskutku originální,
takže úkol zní jasně. Dejte dohromady 6 kamarádů a napište nám na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Během oslav dne města nebudou samozřejmě chybět oblíbené rukodělné dílničky pro děti, které zajistí rodinné centrum, prezentační stánek města Studénky a příspěvkové organizace SAK Studénka společně s TV Odra a chutné občerstvení. Ti, co mají rádi zvířátka, se můžou těšit na Jarošův statek a místní spolek včelařů.

Kategorie
ostatní
Datum
sobota 16. června 2018
Čas
14.00 hod.
Místo
Areál letního koupaliště
Sjednocení
742 13, Studénka